Kurven er tom
 

Alle priser er uden moms.
Prisen i parentes er med moms.

DankortEuroCard / MasterCardMobilePay OnlineVisa Electron

Kontakt os

Forlagsekspeditionen har åben mandag – torsdag 8.30-16.00 og fredag 8.30-15.00
Mail: forlag@spf-herning.dk
Tlf 97 12 84 33




Alrune-redaktionen
Gorm Nielsen
Søndergade 31
5620  Glamsbjerg
Tlf. 64 72 27 50
Mail: gorm@spf-herning.dk
 

Direktion Titel Mail Tlf. direkte
Torben Thuesen Direktør torben@spf-herning.dk 96 26 65 10
       
Redaktion      
Torben Thuesen Chefredaktør torben@spf-herning.dk 96 26 65 10
Gorm Nielsen Daglig leder og redaktør på Alrune gorm@spf-herning.dk 64 72 27 50
       
Ekspedition og fakturering   ekspedition@spf-herning.dk 97 12 84 33 (*)
Ivan Kristiansen   ivan@spf-herning.dk 96 26 65 15
Pernille Zink   ekspedition@spf-herning.dk 96 26 65 17 
       
Økonomiafdelingen      
Ole Skovlund Regnskabschef skovlund@spf-herning.dk 96 26 65 11
       
Markedsføring      
Gitte Gaarsvig Informationschef gitte@spf-herning.dk 96 26 65 13
       
Mediekontor      
Anette Tonnesen Grafiker medie@spf-herning.dk 96 26 65 14
       
Lager og forsendelse      
Erik Mogensen   erik@spf-herning.dk 96 26 65 12
Conny Hagner     96 26 65 12


(*) Hovednummer

Special-pædagogisk forlag · Birk Centerpark 32 · DK-7400 Herning · CVR: 65837811 · Tlf 9712 8433 · forlag@spf-herning.dk
Vent venligst...